FAQ

Jak je to se vstupným?

Jedna vstupenka v sobě skrývá mnoho. Při prokázání platné vstupenky v den akce na místě získá návštěvník zdarma 4 tokeny, které lze využít k platbě na baru. Jeden token = jedno pivo. Dobrý ne?

Budou vstupenky i na místě k zakoupení?

Ano a dokonce za stejnou cenu jako v předprodeji. Jedinou nevýhodou tohoto vstupného je to, že nedostanete ke vstupence 4 tokeny, které lze uplatnit na baru.

Můžu na místě akce platit kartou?

Karty bohužel nebereme, ale můžeš nám na místě peníze poslat skrz nachystaný QR kód. Na směnárně tokenů si vybereš jeden z tobě vyhovujících tarifů a tokeny jsou tvé. Pokud ti tedy dojde cash, nezoufej, měj akorát nabitý telefon s mobilními daty a party může pokračovat!

Zaplatil jsem si lístek předem, ale ještě mi nepřišel na můj e-mail. Co mám dělat?

Pokud čekáš na svůj lístek déle jak dva dny, koukni do spamu ve své e-mailové schránce. Ještě nevíme, jak nás to bere. Pokud ale ani tam nenajdeš, napiš na naši podporu ajeee@lofofora.cz nebo do zpráv na FB či IG. Věříme, že vše pak spolu rychle vyřešíme.

Kde se událost koná?

Detaily o lokaci, kde se další Lofofora objeví najdeš na Facebook události 2 dny před vypuknutím akce. Pokud máte již zakoupený lístek v předprodeji, informace by vám měla dorazit i na mail. Zatím můžeme pouze prozradit, že se vše bude odehrávat v dostupné lokaci kousek od Zlína.

Jak se na místo události dostanu?

Veškeré možnosti dopravních spojení k lokaci další komory zveřejníme společně se samotnou lokací události. Pokud by ale veřejná doprava nebyla pro tebe úplně idylka, přidej se k nám do skupiny Lofofórum, kde se můžeš s ostatními účastníky seznámit a třeba vyřešit svůj problém s dopravou.

Nejsem ze Zlína. Kde můžu někde přespat?

Zlín nabízí spoustu možností ubytování, nicméně nechceme úplně podsouvat či odkazovat na drahé hotely a koleje. Hned u naší lokace je parkoviště, takže ti odvážní mohou zkusit přespat ve svý káře ve spacáku. Jinak zkus využít náš Lofofora Couchsurfing a přidej se do naši skupiny Lofofórum, kde se jistě bude dát něco sehnat.

Jak se dostanu pryč z akce?

Se zveřejněním lokace, kde s bude akce konat, vypustíme i spoje veřejné dopravy, které budeš moci využít. K pozdější fázi večera jsem pro vás připravili ale i Lofotaxi, které bude jezdit v předem vyznačených časech. Na toto Lofotaxi bude třeba se zaregistrovat předem až na místě a bude se platit v tokenech přímo řidiči. Přesné informace budou dostupné na místě.

Budou se kontrolovat potvrzení o testování na onemocnění Covid-19 před vstupem na akci?

Ano, hned při vstupu bude vyžadováno po návštěvnících prokázat se certifikátem o platném očkování (obě vakcíny ,alespoň 14 dní od druhé vakcinace) či o negativním testu na onemocnění Covid-19 (antigenní – platný 3 dny od podstoupení testování, PCR – platný 7 dní od podstoupení testování). Prosíme všechny návštěvníky, aby měly svá potvrzení nahraná v aplikaci Tečka.